Europejska Sieć Migracyjna

Aktualności

Biuletyn Europejskiej Sieci Migracyjnej za okres czerwiec-wrzesień 2012

Przedstawiamy Państwu drugą edycję Biuletynu Europejskiej Sieci Migracyjnej obejmującego okres od czerwca do września br., który zawiera przegląd wydarzeń w obszarze migracji zarówno na poziomie unijnym jak i krajowym we wszystkich państwach UE.

Przedstawiamy Państwu drugą edycję Biuletynu Europejskiej Sieci Migracyjnej obejmującego okres od czerwca do września br., który zawiera przegląd wydarzeń w obszarze migracji zarówno na poziomie unijnym jak i krajowym we wszystkich państwach UE. Podobnie jak w poprzedniej edycji Biuletynu, dokonano w nim podsumowania najświeższych statystyk migracyjnych i azylowych, a także przedstawiono najnowsze publikacje Europejskiej Sieci Migracyjnej.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż jeśli są Państwo zainteresowani bezpośrednim otrzymywaniem przyszłych wersji Biuletynu, istnieje możliwość subskrybowania ww. publikacji po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie ESM: http://emn.intrasoft-intl.com/_sites/database/emn_newsletter_subscription.php?action=subscribe.

Poprzedni numer Biuletynu ESM mogą Państwo znaleźć w zakładce "Publikacje" - "Biuletyny Europejskiej Sieci Migracyjnej".

Kolejny numer Biuletynu będzie dostępny na początku stycznia przyszłego roku.

do góry