Europejska Sieć Migracyjna Baza kontaktowa -

Nawigacja

Europejska Sieć Migracyjna

Baza kontaktowa

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy kontaktowej, w której zarejestrowani są eksperci / instytucje, z którymi współpracujemy w ramach Krajowej Sieci Migracyjnej w Polsce.

Osoby zainteresowane publikacją swoich danych kontaktowych w przedmiotowej bazie, mogą to zrobić wypełniając formularz.

Serdecznie zapraszamy!


 

Ilość rekordów w bazie

70
Instytucja / Imię i Nazwisko Rodzaj podmiotu Zakres działalności Kontakt

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Elżbieta Płaszczyk
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców
tel.: 42 6326319
elzbieta.plaszczyk@frdl.org.pl

Fundacja Media IC

Sergiy Sukhoboychenko
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców
tel.: -
mediaic.eu@gmail.com

Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

inny migracje legalne
tel.: -
monika.piatek@pol-ukr.com

Krajowe Centrum Europass, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Konrad Romaniuk
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców
współpraca międzynarodowa
tel.: 22 4631514
konrad.romaniuk@frse.org.pl

Biblioteka Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnyh Uniwersytet Jagielloński

Krystyna Paluch
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne
tel.: 12 6632000
krystyna.paluch@uj.edu.pl

INTERKULTURALNI PL

Jakub Kościółek
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców
analizy migracyjne
migracje legalne
ochrona cudzoziemców
polityka migracyjna państwa
tel.: 12 4333832
jakub.kosciolek@interkulturalni.pl

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Migracyjnych

Agata Żuraw
organizacja pozarządowa
tel.: 22 4094621
agata.zuraw@gmail.com

Instytut Politologii UKSW

Monika Trojanowska-Strzęboszewska
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne
tel.: 22 5696829
m.strzeboszewska@uksw.edu.pl

SIETAR Polska

Barbara Bartczak
organizacja pozarządowa
statystyki migracyjne

polityka migracyjna państwa
analizy migracyjne

zarządzanie migracjami
tel.: 71 3597500
basia.bartczak@gmail.com

Fundacja Ośrodek Badań nad Migracjami

organizacja pozarządowa analizy migracyjne
polityka migracyjna państwa
statystyki migracyjne
zarządzanie migracjami
tel.: -
kontakt@obmf.pl

Université Libre de Bruxelles

dr Elżbieta Kuźma
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne
tel.: 12 4210496
elzbieta.kuzma@ulb.ac.be

Instytut Allerhanda

Beata Faracik
organizacja pozarządowa
polityka migracyjna państwa
analizy migracyjne

tel.: -
faracik@allerhand.pl

Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Uniwersytet Warszawski

Mikołaj Pawlak
ośrodek naukowo-badawczy polityka migracyjna państwa
analizy migracyjne

tel.: -
mikolajpawlak@uw.edu.pl

Ośrodek Badań nad Migracjami UW

Agnieszka Makulec
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne
polityka migracyjna państwa


tel.: -
makulec.agnieszka@gmail.com

StartUp Hub Poland

Maciej Sadowski
organizacja pozarządowa zarządzanie migracjami
tel.: -
maciej.sadowski@startuphub.pl

Fundacja Sto Pociech

Aleksandra Mościcka
organizacja pozarządowa
tel.: -
powroty@stopociech.pl

Fundacja Instytut Studiów Migracyjnych

Mirosław Bieniecki
organizacja pozarządowa analizy migracyjne
polityka migracyjna państwa
zarządzanie migracjami
tel.: -
bieniecki@fism.pl

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Irena Malinowska
administracja polityka migracyjna państwa
tel.: 89 6215276
i.malinowska@wspol.edu.pl

Mazowiecka Wojewódzka Komenda, Ochotnicze Hufce Pracy

Leszek Olech
administracja
tel.: 18 4413587
baca97@poczta.onet.pl

University of Sheffield

Michal Tudorowski
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne
tel.: -
m.tudorowski@sheffield.ac.uk
do góry