Europejska Sieć Migracyjna Baza kontaktowa -

Nawigacja

Europejska Sieć Migracyjna

Baza kontaktowa

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy kontaktowej, w której zarejestrowani są eksperci / instytucje, z którymi współpracujemy w ramach Krajowej Sieci Migracyjnej w Polsce.

Osoby zainteresowane publikacją swoich danych kontaktowych w przedmiotowej bazie, mogą to zrobić wypełniając formularz.

Serdecznie zapraszamy!


 

Ilość rekordów w bazie

82

Wybrane filtry

Instytucja / Imię i Nazwisko Rodzaj podmiotu Zakres działalności Kontakt

Uniwersytet w Białymstoku

Mieczysława Zdanowicz
ośrodek naukowo-badawczy integracja cudzoziemców tel.: -
zdanowicz@zetobi.com.pl

Helsińska Fundacja Praw Człowieka

Ewa Ostaszewska Żuk
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: -
E.Ostaszewska@hfhr.org.pl

"Powroty" Fundacja Sto Pociech

Aleksandra Mościcka
organizacja pozarządowa migracje nielegalne i powroty tel.: -
powroty@stopociech.pl

Centrum Badań nad Edukacją i Integracją Migrantów, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Małgorzata Pamuła-Behrens
ośrodek naukowo-badawczy integracja cudzoziemców tel.: -
malgorzata.pamula@gmail.com

Urząd ds. Cudzoziemców

Monika Kruszewska
administracja polityka migracyjna państwa tel.: -
Monika.Kruszewska@udsc.gov.pl

Uniwersytet Rzeszowski

Anna Barwińska-Małajowicz
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne tel.: -
abarmal@gmail.com

Instytutu Socjologii Uniwersytet Warszawski

Sławomir Łodziński
ośrodek naukowo-badawczy polityka migracyjna państwa tel.: -
s.lodzinski@uw.edu.pl

Fundacja Perspektywy

Bianka Siwinska
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: -
b.siwinska@perspektywy.pl

Mustafa Switat

Mustafa Switat
ekspert niezależny analizy migracyjne tel.: -
m.switat@gmail.com

Politechnika Warszawska

Katarzyna Chrostowska-Malak
ośrodek naukowo-badawczy integracja cudzoziemców tel.: -
kchrostowska@wp.pl

Fundacja Ternopilska

Marija Jakubowycz
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: -
m.jakubowycz@ternopilska.com

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

Krzysztof Pleśniak
administracja polityka migracyjna państwa tel.: -
kplesniak@rzeszow.uw.gov.pl

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Elżbieta Płaszczyk
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: 42 6326319
elzbieta.plaszczyk@frdl.org.pl

Fundacja Media IC

Sergiy Sukhoboychenko
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: -
mediaic.eu@gmail.com

Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

inny migracje legalne tel.: -
monika.piatek@pol-ukr.com

Krajowe Centrum Europass, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Konrad Romaniuk
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: 22 4631514
konrad.romaniuk@frse.org.pl

Biblioteka Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnyh Uniwersytet Jagielloński

Krystyna Paluch
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne tel.: 12 6632000
krystyna.paluch@uj.edu.pl

INTERKULTURALNI PL

Jakub Kościółek
organizacja pozarządowa integracja cudzoziemców tel.: 12 4333832
jakub.kosciolek@interkulturalni.pl

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Migracyjnych

Agata Żuraw
organizacja pozarządowa tel.: 22 4094621
agata.zuraw@gmail.com

Instytut Politologii UKSW

Monika Trojanowska-Strzęboszewska
ośrodek naukowo-badawczy analizy migracyjne tel.: 22 5696829
m.strzeboszewska@uksw.edu.pl

Wybierz Strony

do góry