Europejska Sieć Migracyjna Seminarium - Konferencje i spotkania w kraju i za granicą -

Nawigacja

Europejska Sieć Migracyjna

Konferencje i spotkania w kraju i za granicą

Seminarium

„Wpływ kultury włączającej na wyniki firmy. Narzędzia, wskaźniki, dobre praktyki.”

28 maja 2019 r., godz. 10.00 – 16.00
Sala konferencyjna Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce
ul. Kawalerii 10, Warszawa

 

Peter Drucker zwykł mawiać, że „kultura zjada strategię na śniadanie”. Podpowiemy jak Twoja firma może wykorzystać potencjał włączającej kultury organizacyjnej i stać się miejscem przyjaznym do pracy, zwiększając wydajność i kreatywność pracowników i Twój sukces finansowy.

Zapraszamy do udziału w seminarium, podczas którego wspólnie:
- wyjaśnimy znaczenie nie docenianych często tematów zarządzaniaróżnorodnością i przedstawimy wiążące się z nimi idee;

- przyjrzymy się, jak pozytywna odpowiedź na różnorodność zespołu stymuluje efekty funkcjonowania organizacji na wielu poziomach;

- zgłębimy tajniki inkluzji m. in. w obszarze przestrzeni organizacji, języka i codzienności organizacyjnej;

- zaproponujemy rozwiązania sprzyjające projektowaniu właściwych wskaźników tak, aby przygotowanie raportu informacji niefinansowych nie było jedynie uciążliwym obowiązkiem formalnym, lecz przeciwnie – odpowiednio przygotowane wsparło realizację strategii firmy i przyczyniło się do jej rozwoju i sukcesu.

Podczas seminarium zaprezentujemy sposoby realizacji celów w obszarze równego traktowania i zarządzania różnorodnością, porozmawiamy o tym, które narzędzia działają i kiedy konkretne działania wdrażać by uzyskać określoną zmianę. Podpowiemy jak sprawdzić na jakim etapie rozwoju w podejściu do różnorodności jest firma i jak odczytywać dane, aby wyciągać z nich informacje, które pozwolą na dokonywanie zmian przynoszących pozytywne zmiany.

do góry